I ako je Skype zvanično ugašen, država je obavestila naciju da su sačuvali poslednju kopiju ovog popularnog softvera, te da će brzine komunikacije biti vrhunske jer ga niko više ne koristi.

Izvor slike: Reinformisanje

Vidimo se 27. Juna na SKAJPU - SNS otkazao miting i pozvao glasače na SKAJP

Politika
Podeli na X Podeli na Facebook Podeli na Whatsapp

Autor: Stefan K.

Pregledi: 476

Kako saznajemo iz pouzdanih izvora, skup SNS pristalica Juna 27. u Beogradu je otkazan, ali samo u fizičkom smislu, ne i DUHOVNOM.

Vučić je oduševio svoje glasače i pristalice tako što je ipak odlučio da svoj skup održi na modernoj virtuelnoj platformi SKAJP (Skype).

Kako Vučić kaže, nema smisla da se ljudi po ovoj vrućini okupljaju i traće vreme.

Odlučio sam se za ovaj potez jer ne vidim preveliki smisao da gubimo vreme na vrućini. Bolje je da se okupimo na Skajpu jer se ovakav digitalni miting može održati i na radnom mestu, iz hladovine kancelarija. Ne želim da Srbija gubi zbog nekog mitinga, nemam ja kome da se dokazujem, ovako će ljudi i da rade i da me podrže.

I ako je Skype zvanično ugašen, država je obavestila naciju da su sačuvali poslednju kopiju ovog popularnog softvera, te da će brzine komunikacije biti vrhunske jer ga niko više ne koristi.