Kako stručnjaci kažu, sve upućuje na to da je došlo do greške tokom proizvodnje prvih Srpskih robota Dragutina i Milutina, i trenutno MUP detaljno proverava Milutina radi predostrožnosti kako se ovakva situacija ne bi ponovila i kako bi se otklonila sumnja na intervencije stranih službi.

Izvor slike: Reinformisanje

Robot Dragutin OČEPIO PREDSEDNIKA igrajući kolo - Završio na DEPONIJI u Vinči

Udarno Društvo
Podeli na X Podeli na Facebook Podeli na Whatsapp

Autor: Teodora K.

Pregledi: 98

Pre svega nekoliko časova, predsednik Republike Srbije je snimio video sa prva dva SRPSKA robota Milutinom i Dragutinom kako igraju kolo "Moravac" zajedno, ali ono što se potom desilo će Vas ZAPREPASTITI.

Naime, kako javlja naš reporter iz Vinče, jedan od robota, Dragutin, je završio na Vinčanskoj deponiji nakon što je OPAKO očepio predsednika igrajući kolo.

Predsednik je trenutno u urgentnom centru i srećom i blagoslovom Boga, nije u kritičnom stanju i očekuje se da će se vratiti svojim svakodnevnim obavezama do kraja dana.

Kako stručnjaci kažu, sve upućuje na to da je došlo do greške tokom proizvodnje prvih Srpskih robota Dragutina i Milutina, i trenutno MUP detaljno proverava Milutina radi predostrožnosti kako se ovakva situacija ne bi ponovila i kako bi se otklonila sumnja na intervencije stranih službi.

Dodatno saznajemo da je Kineski proizvođač ljutito reagovao na optužbe, i naročito ga je uznemirila vest da je njegova kreacija završila na deponiji, te su zapretili Srbiji da će od sada svi budući Srpski roboti koštati duplo.

Vučić je eksluzivno za Reinformisanje izjavio da ovo ne treba da nas brine i da to za Srbiju nije problem jer su roboti koje smo do sada nabavili već uveliko zaposleni u rudniku i donose ogroman profit, a uskoro i neviđeni prosperitet našoj zemlji.